Proračun električnih instalacija

Cena programa za proračun električnih instalacija je 60.000 dinara ili 500€.

Uputstvo za plaćanje:  
U komentaru ove stranice opišite Ime i Prezime, Naziv Firme i Email adresu na koju ću vam poslati uputstvo za plaćanje. Fajlove očekujte na vašu email adresu odmah po uplati.

.

Uputstvo za korišćenje programa za proračun električnih instalacijna se može pogledati na sledećoj stranici:

  • mario

    Mario Kovačević, inženjering gradnja doo, mkovacevic55551@gmail.com

  • Goran Zlatkovic

    Zlatkovic Goran, Domovoj inženjering, Despotovac, gzlatkovic63@gmail.com

  • Igor Dubnikov

    Pozdrav, Zamolio bih da mi posaljete poslednju verziju proracuna el. instalacija, ne predstavljam firme (elektrotehnicar entuzijasta). Hvala

  • Ana Pavlovic

    Molim vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Hvala.

  • Ana Pavlovic

    Ana Pavlovic, pavlovicanna@gmail.com

  • ogi grac

    molim vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. hvala vam. ogigracanin@yahoo.com

  • Predrag Bečejac

    Molim vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Hvala unapred. Predrag Becejac pbecejac@yahoo.com

  • Goran Mrkaja

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Mrkaja Goran, mail: mrkajag@yahoo.com Hvala unaprijed

  • Ugljesa Sreckovic

    Poštovani, Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. mail: ugljesasreckovic@gmail.com Hvala

  • Misko Misic

    Pozdrav, Zamolio bih da mi posaljete poslednju verziju proracuna el. instalacija. miskomisic1982@gmail.com Hvala!

  • milos

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Milos Miletic, mail: milosm54@gmail.com

  • Zoran

    Zoran Grintal, RUMEN Inzenering, grintal@yahoo.com

  • Marinko

    Bio bih vam neizmjerno zahvalan kada bi mi poslali program za proračun električnih installacija. Marinko Šljivić, nemam firmu,barijumher@gmail.com

  • Mišo Nedeljković

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Hvala unapred.

  • Branko Maljukan

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Branko Maljukan, maljukanb66@gmail.com

  • Dragan

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Dragan Drljaca, dragand@ptt.rs

  • Vladan Pejcinovic

    Poštovani, molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Vladan Pejcinovic Naziv firme: GPC Technologies GmbH Mejl: v.pejcinovic@gpc-tec.de

  • Zvezdan Živanović

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Zvezdan Živanović, zvezdan.zivanovic@gmail.com

  • Milovanović Stefan

    Molim Vas da mi posaljete program za proracun elektricnih instalacija. Milovanović Stefan, mail: m.stefan@heroncontrol.com

  • Name

    Da li je neko dobio program za proračun. Ja nisam.

  • Vladan Pejcinovic

    Nisam ni ja dobio program.